Hızlı Teklif Al
x
x
AD SOYAD
Sizinle e-posta veya telefon ile iletişime geçtiğimizde, size isminizle hitap edebilmek isteriz.
CEP TELEFONU
Bizimle geçerli bir cep telefonu numarası paylaşırsanız, sizinle ilgilendiğiniz araç veya hizmetimiz için irtibata geçebilir.
E-POSTA
Bizimle geçerli bir e-posta adresi paylaşırsanız, sizinle ilgilendiğiniz araç veya hizmetimiz için irtibata geçebilir .
MESAJ
Bize hizmet almak istediğiniz konu ya dailgilendiğiniz araç ile ilgili bilgi verirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz.
İletişim İzin Onayı

Nazer Otomotiv A.Ş. olarak size 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkındaki Kanun kapsamında ürün, hizmet ve kampanyalarımız ile ilgili bilgilendirmeler yapmak istiyoruz. Tarafımızca gerçekleştirilecek bilgilendirmeler, kişisel bilgileriniz kullanılarak telefon, kısa mesaj, sms, mms, video, elektronik posta, mektup vb. iletişim araçları vasıtasıyla size sunulacaktır. Bilgilerini verdiğiniz iletişim kanalı/kanalları yoluyla sizinle iletişime geçmemizi kabul ediyorsanız, lütfen onaylayınız.”

Kasko K


   Kasko K Kolaylıkları ?

-  Aracınız, KIA Yetkili Servislerinde, konusunda Uzman Teknisyenler tarafından onarıldığı için KIA’nızın ikinci el değeri korunur.

-  Aracınızın, teminat kapsamındaki bir hasarı nedeniyle onarımı kararlaştırıldığı durumlarda hasarın tanziminde sadece “KIA Orijinal Yedek Parçalar” kullanılmaktadır.

-  Trafiğe çıkış tarihinden itibaren “1 Yıl” boyunca aracınızda gerçekleşebilecek pert hasarlarda veya çalıntı durumunda kaybınız, aracınızın peşin anahtar teslim satış bedeli üzerinden karşılanır.

 -  Kasko K özel şartlarında belirlenen ürün, “Genişletilmiş Kasko” olarak belirlenmiş bir poliçedir.

-  Deprem ve yanardağı püskürmesi, sel ve su baskını, grev, lokavt, kargaşalık ile halk hareketleri, terör ve sabotaj ile bunları önlemek ve etkilerini azaltmak üzere yetkili organlar tarafından yapılan müdahaleler sonucunda meydana gelen zararlarmuafiyetsiz olarak teminat altındadır.

-  Aracınızın anahtarının kaybolması veya çalınma sebebi ile aracın güvenliğini sağlamak için yapılan anahtarın kopyalanması, alarm ve immobilizerin yeniden kodlanması, komple kilit kontak setinin değiştirilmesi masrafları, olay başı ve yıllık toplam olmak üzere  2.000 TL (*) limitle teminat altındadır.

-  KIA Yetkili Servisleri’ nde 1.500 TL (*)'ye kadar olan hasarlar, eksper beklemeden süratle yapılır.

-  Bir defaya mahsus cam kırılması ve poliçe dönemi içinde bir defaya mahsus teyp hasarıyla sınırlı kalan hasarlarda hasarsızlık indirimi, sigorta kapsamında devam eder.

-  Aracınızın içinde bulunan cep telefonunuz veya dizüstü bilgisayarınız, çalınmaya karşı Kasko K kapsamında 1.000 TL (*)'ye kadar teminat altındadır.

-  Kurallara uygun olmayan şekilde çekilen aracınızda meydana gelebilecek zararlar,  Kasko K poliçesi kapsamındadır.

-  Aracınızın trafikte seyredemeyecek şekilde hasarlandığı kazalarda; onarım 24 saat içerisinde gerçekleştirilemez ise İkame Araç Hizmeti (*) verilir.

-  Concierge ve assistants hizmetleri ücretsiz olarak sağlanır. Aracınızın arızalanması hallerinde bile Kasko K’nız yanınızdadır. Yılda bir defayla sınırlı olmak şartı ile KIA'nızın arızalanmasına bağlı olarak Kia Yetkili Servisi’ne çekilmesi teminat altına alınmıştır.

(*) Sigorta şirketine göre farklılık gösterebilir.

Bu Sayfayı Paylaş
 
 
Trafik Sigortası
Detay İçin tıklayınız
 
Kasko
Detay İçin tıklayınız
 
Konut
Detay İçin tıklayınız
 
Dask
Detay İçin tıklayınız
 
Sağlık
Detay İçin tıklayınız
 
Seyahat
Detay İçin tıklayınız
 
Bireysel Emeklilik
Detay İçin tıklayınız